Bovenwoning (appartement) Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 Amsterdam

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2, 1054 BT Amsterdam

129 m² Bouwjaar 1903 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.55 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2?

De prijsindicatie voor Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €5.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 is een bovenwoning (appartement) van 129 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2?

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 is een bovenwoning (appartement) in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 vergeleken met de buurt?

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 heeft 129 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 en wat betekent dat?

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2?

Eerste Constantijn Huygensstraat 73 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.