Streetview Eerste Constantijn Huygensstraat 44 Amsterdam

Eerste Constantijn Huygensstraat 44, 1054 BR Amsterdam

172 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
172 m²
Inhoud
786 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eerste Constantijn Huygensstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Constantijn Huygensstraat 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Constantijn Huygensstraat 44

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Constantijn Huygensstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Constantijn Huygensstraat 44?

De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €3.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Constantijn Huygensstraat 44 zich tot de wijk WG-terrein?

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 is een appartement van 172 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Constantijn Huygensstraat 44?

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 is een appartement in WG-terrein, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eerste Constantijn Huygensstraat 44 vergeleken met de buurt?

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 heeft 172 m² woonoppervlakte en 786 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Constantijn Huygensstraat 44 en wat betekent dat?

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Constantijn Huygensstraat 44?

Eerste Constantijn Huygensstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?