Tussenverdieping (appartement) Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 Amsterdam

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2, 1054 BR Amsterdam

60 m² Bouwjaar 1895 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
28.29 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2?

De prijsindicatie voor Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €12.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 is een tussenverdieping (appartement) van 60 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2?

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 is een tussenverdieping (appartement) in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 vergeleken met de buurt?

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 heeft 60 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 en wat betekent dat?

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2?

Eerste Constantijn Huygensstraat 33 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.