Tussenverdieping Nassaukade 375 2 Amsterdam

Nassaukade 375 2, 1054 AC Amsterdam

69 m² Bouwjaar 1892 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Nassaukade 375 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1892
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
263 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 375 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 375 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.99 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 375 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 375 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 375 2?

De prijsindicatie voor Nassaukade 375 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €11.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 375 2 zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Nassaukade 375 2 is een tussenverdieping van 69 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 375 2?

Nassaukade 375 2 is een tussenverdieping in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 375 2 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 375 2 heeft 69 m² woonoppervlakte en 263 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 375 2 en wat betekent dat?

Nassaukade 375 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 375 2?

Nassaukade 375 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmersbuurt-Oost?

Vanuit Nassaukade 375 2 in Helmersbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.