Streetview Nassaukade 358 1 Amsterdam

Nassaukade 358 1, 1054 AA Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Nassaukade 358 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 358 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 358 1

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Locatie van Nassaukade 358 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 358 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 358 1?

De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €8.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 358 1 zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Nassaukade 358 1 is een appartement van 88 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 358 1?

Nassaukade 358 1 is een appartement in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 358 1 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 358 1 heeft 88 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 358 1 en wat betekent dat?

Nassaukade 358 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-02-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 358 1?

Nassaukade 358 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmersbuurt-Oost?

Vanuit Nassaukade 358 1 in Helmersbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.