Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1884
- Woonoppervlakte
- 24 m²
- Inhoud
- 78 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €215.000 tot €265.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Da Costastraat 101 2A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Da Costastraat 101 2A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.8 kmNIEUW IN DE VERKOOP - Da Costastraat 101 2A, Amsterdam - studio gelegen op EIGEN GROND in Amsterdam 'Oud West''. OMGEVING De buurt kenmerkt zich…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Da Costastraat 101 2A ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €21.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDa Costastraat 101 2A is een bovenwoning (appartement) van 24 m² in de wijk Da Costabuurt-Zuid. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.700 inwoners per km².
Da Costastraat 101 2A is een bovenwoning (appartement) in Da Costabuurt-Zuid, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Da Costastraat 101 2A heeft 24 m² woonoppervlakte en 78 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Da Costabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Da Costastraat 101 2A heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1239.46 kg/jaar.
Da Costastraat 101 2A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Da Costabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Da Costastraat 101 2A in Da Costabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.