Bovenwoning (appartement) Da Costastraat 53 2 Amsterdam

Da Costastraat 53 2, 1053 ZD Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Da Costastraat 53 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Da Costastraat 53 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Da Costastraat 53 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.39 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
2955 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2719 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Noord
31% Koopwoningen
21.812 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Da Costastraat 53 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Da Costastraat 53 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Da Costastraat 53 2?

De prijsindicatie voor Da Costastraat 53 2 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Noord is €604.000. Dat komt neer op circa €11.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Da Costastraat 53 2 zich tot de wijk Da Costabuurt-Noord?

Da Costastraat 53 2 is een bovenwoning (appartement) van 54 m² in de wijk Da Costabuurt-Noord. De buurt telt 2.719 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.812 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Da Costastraat 53 2?

Da Costastraat 53 2 is een bovenwoning (appartement) in Da Costabuurt-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Da Costastraat 53 2 vergeleken met de buurt?

Da Costastraat 53 2 heeft 54 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Da Costabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Da Costastraat 53 2 en wat betekent dat?

Da Costastraat 53 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Da Costastraat 53 2?

Da Costastraat 53 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Noord?

De wijk Da Costabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?