Benedenwoning Bilderdijkkade 70 O Amsterdam

Bilderdijkkade 70 O, 1053 VN Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1895 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bilderdijkkade 70 O is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bilderdijkkade 70 O

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bilderdijkkade 70 O

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3980 Inwoners
2510 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Zuid
23% Koopwoningen
25.494 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bilderdijkkade 70 O

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bilderdijkkade 70 O

Wat is de geschatte woningwaarde van Bilderdijkkade 70 O?

De prijsindicatie voor Bilderdijkkade 70 O ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Zuid is €501.000. Dat komt neer op circa €6.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bilderdijkkade 70 O zich tot de wijk Bellamybuurt-Zuid?

Bilderdijkkade 70 O is een benedenwoning van 81 m² in de wijk Bellamybuurt-Zuid. De buurt telt 2.476 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.494 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bilderdijkkade 70 O?

Bilderdijkkade 70 O is een benedenwoning in Bellamybuurt-Zuid, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bilderdijkkade 70 O vergeleken met de buurt?

Bilderdijkkade 70 O heeft 81 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bellamybuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bilderdijkkade 70 O en wat betekent dat?

Bilderdijkkade 70 O heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bilderdijkkade 70 O?

Bilderdijkkade 70 O heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Zuid?

De wijk Bellamybuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?