Bovenwoning (appartement) Bilderdijkkade 70 3V Amsterdam

Bilderdijkkade 70 3V, 1053 VN Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1895 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Bilderdijkkade 70 3V is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bilderdijkkade 70 3V

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bilderdijkkade 70 3V

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3980 Inwoners
2510 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Zuid
23% Koopwoningen
25.494 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bilderdijkkade 70 3V

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bilderdijkkade 70 3V

Wat is de geschatte woningwaarde van Bilderdijkkade 70 3V?

De prijsindicatie voor Bilderdijkkade 70 3V ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Zuid is €501.000. Dat komt neer op circa €14.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bilderdijkkade 70 3V zich tot de wijk Bellamybuurt-Zuid?

Bilderdijkkade 70 3V is een bovenwoning (appartement) van 34 m² in de wijk Bellamybuurt-Zuid. De buurt telt 2.476 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.494 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bilderdijkkade 70 3V?

Bilderdijkkade 70 3V is een bovenwoning (appartement) in Bellamybuurt-Zuid, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bilderdijkkade 70 3V vergeleken met de buurt?

Bilderdijkkade 70 3V heeft 34 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Bellamybuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bilderdijkkade 70 3V en wat betekent dat?

Bilderdijkkade 70 3V heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bilderdijkkade 70 3V?

Bilderdijkkade 70 3V heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Zuid?

De wijk Bellamybuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?