Streetview Bilderdijkkade 77 Amsterdam

Bilderdijkkade 77, 1053 VK Amsterdam

86 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bilderdijkkade 77 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bilderdijkkade 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bilderdijkkade 77

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2235 Inwoners
1530 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1476 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Zuid
32% Koopwoningen
30.700 Inwoners per km²

Locatie van Bilderdijkkade 77

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bilderdijkkade 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Bilderdijkkade 77?

De prijsindicatie voor Bilderdijkkade 77 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €5.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bilderdijkkade 77 zich tot de wijk Da Costabuurt-Zuid?

Bilderdijkkade 77 is een appartement van 86 m² in de wijk Da Costabuurt-Zuid. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bilderdijkkade 77?

Bilderdijkkade 77 is een appartement in Da Costabuurt-Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bilderdijkkade 77 vergeleken met de buurt?

Bilderdijkkade 77 heeft 86 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Da Costabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bilderdijkkade 77 en wat betekent dat?

Bilderdijkkade 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bilderdijkkade 77?

Bilderdijkkade 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Zuid?

De wijk Da Costabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Zuid?

Vanuit Bilderdijkkade 77 in Da Costabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.