Bovenwoning (appartement) Bilderdijkkade 30 A3 Amsterdam

Bilderdijkkade 30 A3, 1053 VD Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Bilderdijkkade 30 A3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€670.000 tot €770.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bilderdijkkade 30 A3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bilderdijkkade 30 A3

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1383 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Noord
23% Koopwoningen
24.970 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bilderdijkkade 30 A3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bilderdijkkade 30 A3

Wat is de geschatte woningwaarde van Bilderdijkkade 30 A3?

De prijsindicatie voor Bilderdijkkade 30 A3 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Noord is €568.000. Dat komt neer op circa €6.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bilderdijkkade 30 A3 zich tot de wijk Bellamybuurt-Noord?

Bilderdijkkade 30 A3 is een bovenwoning (appartement) van 89 m² in de wijk Bellamybuurt-Noord. De buurt telt 1.383 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bilderdijkkade 30 A3?

Bilderdijkkade 30 A3 is een bovenwoning (appartement) in Bellamybuurt-Noord, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bilderdijkkade 30 A3 vergeleken met de buurt?

Bilderdijkkade 30 A3 heeft 89 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bellamybuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bilderdijkkade 30 A3 en wat betekent dat?

Bilderdijkkade 30 A3 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Bilderdijkkade 30 A3?

Bilderdijkkade 30 A3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Noord?

De wijk Bellamybuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Noord?

Vanuit Bilderdijkkade 30 A3 in Bellamybuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.