Streetview Schimmelstraat 43 B Amsterdam

Schimmelstraat 43 B, 1053 TC Amsterdam

110 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Schimmelstraat 43 B is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 60 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
60 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schimmelstraat 43 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schimmelstraat 43 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1383 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Noord
23% Koopwoningen
24.970 Inwoners per km²

Locatie van Schimmelstraat 43 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schimmelstraat 43 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Schimmelstraat 43 B?

De prijsindicatie voor Schimmelstraat 43 B ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Noord is €568.000. Dat komt neer op circa €5.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schimmelstraat 43 B zich tot de wijk Bellamybuurt-Noord?

Schimmelstraat 43 B is een woonhuis van 110 m² in de wijk Bellamybuurt-Noord. De buurt telt 1.383 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schimmelstraat 43 B?

Schimmelstraat 43 B is een woonhuis in Bellamybuurt-Noord, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schimmelstraat 43 B vergeleken met de buurt?

Schimmelstraat 43 B heeft 110 m² woonoppervlakte. Het perceel is 60 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bellamybuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schimmelstraat 43 B en wat betekent dat?

Schimmelstraat 43 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Schimmelstraat 43 B?

Schimmelstraat 43 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Noord?

De wijk Bellamybuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Noord?

Vanuit Schimmelstraat 43 B in Bellamybuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.