Streetview Douwes Dekkerstraat 28 2 Amsterdam

Douwes Dekkerstraat 28 2, 1053 SX Amsterdam

109 m² Bouwjaar 1929 Label G

Douwes Dekkerstraat 28 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
109 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Douwes Dekkerstraat 28 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Douwes Dekkerstraat 28 2

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1450 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1383 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Noord
23% Koopwoningen
24.970 Inwoners per km²

Locatie van Douwes Dekkerstraat 28 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Douwes Dekkerstraat 28 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Douwes Dekkerstraat 28 2?

De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Noord is €568.000. Dat komt neer op circa €5.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Douwes Dekkerstraat 28 2 zich tot de wijk Bellamybuurt-Noord?

Douwes Dekkerstraat 28 2 is een appartement van 109 m² in de wijk Bellamybuurt-Noord. De buurt telt 1.383 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Douwes Dekkerstraat 28 2?

Douwes Dekkerstraat 28 2 is een appartement in Bellamybuurt-Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Douwes Dekkerstraat 28 2 vergeleken met de buurt?

Douwes Dekkerstraat 28 2 heeft 109 m² woonoppervlakte. In Bellamybuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Douwes Dekkerstraat 28 2 en wat betekent dat?

Douwes Dekkerstraat 28 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Noord?

De wijk Bellamybuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Noord?

Vanuit Douwes Dekkerstraat 28 2 in Bellamybuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.