Streetview Jan Hanzenstraat 305 Amsterdam

Jan Hanzenstraat 305, 1053 SP Amsterdam

20 m² Bouwjaar 1930 Label C

Jan Hanzenstraat 305 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
20 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Hanzenstraat 305

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Hanzenstraat 305

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3980 Inwoners
2510 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Zuid
23% Koopwoningen
25.494 Inwoners per km²

Locatie van Jan Hanzenstraat 305

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jan Hanzenstraat 305

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Hanzenstraat 305?

De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Zuid is €501.000. Dat komt neer op circa €25.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Hanzenstraat 305 zich tot de wijk Bellamybuurt-Zuid?

Jan Hanzenstraat 305 is een appartement van 20 m² in de wijk Bellamybuurt-Zuid. De buurt telt 2.476 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.494 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Hanzenstraat 305?

Jan Hanzenstraat 305 is een appartement in Bellamybuurt-Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Hanzenstraat 305 vergeleken met de buurt?

Jan Hanzenstraat 305 heeft 20 m² woonoppervlakte. In Bellamybuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Hanzenstraat 305 en wat betekent dat?

Jan Hanzenstraat 305 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Zuid?

De wijk Bellamybuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?

Vanuit Jan Hanzenstraat 305 in Bellamybuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?