Bovenwoning Lootsstraat 4 4 Amsterdam

Lootsstraat 4 4, 1053 NX Amsterdam

51 m² Bouwjaar 2016 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Lootsstraat 4 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
163 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lootsstraat 4 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lootsstraat 4 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
2140.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
1245 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1221 Woningvoorraad
€466.000 Gem. woningwaarde Lootsbuurt
22% Koopwoningen
29.389 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lootsstraat 4 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lootsstraat 4 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Lootsstraat 4 4?

De prijsindicatie voor Lootsstraat 4 4 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Lootsbuurt is €466.000. Dat komt neer op circa €9.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lootsstraat 4 4 zich tot de wijk Lootsbuurt?

Lootsstraat 4 4 is een bovenwoning van 51 m² in de wijk Lootsbuurt. De buurt telt 1.221 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lootsstraat 4 4?

Lootsstraat 4 4 is een bovenwoning in Lootsbuurt, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lootsstraat 4 4 vergeleken met de buurt?

Lootsstraat 4 4 heeft 51 m² woonoppervlakte en 163 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Lootsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lootsstraat 4 4 en wat betekent dat?

Lootsstraat 4 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-08-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2140.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lootsstraat 4 4?

Lootsstraat 4 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lootsbuurt?

De wijk Lootsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lootsbuurt?

Vanuit Lootsstraat 4 4 in Lootsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.