Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Inhoud
- 165 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €405.000 tot €455.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Lootsstraat 20 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €466.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lootsstraat 20 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.1 km*English text below* Wonen in een rustig stukje Amsterdam-West, in een licht en karaktervol bovenhuis met een bijzonder fijne indeling over twee…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lootsstraat 20 3 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Lootsbuurt is €466.000. Dat komt neer op circa €8.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLootsstraat 20 3 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Lootsbuurt. De buurt telt 1.221 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29.389 inwoners per km².
Lootsstraat 20 3 is een bovenwoning in Lootsbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lootsstraat 20 3 heeft 53 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Lootsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €466.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lootsstraat 20 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-03-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.84 kg/jaar.
Lootsstraat 20 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Lootsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €466.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Lootsstraat 20 3 in Lootsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.