Maisonnette (dubbel bovenhuis) Jacob van Lennepkade 272 D Amsterdam

Jacob van Lennepkade 272 D, 1053 NE Amsterdam

123 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jacob van Lennepkade 272 D is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
386 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.000.000 tot €1.250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Lennepkade 272 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Lennepkade 272 D

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2790 Inwoners
1740 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1722 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Borgerbuurt
18% Koopwoningen
24.621 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Lennepkade 272 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob van Lennepkade 272 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Lennepkade 272 D?

De prijsindicatie voor Jacob van Lennepkade 272 D ligt rond €1.000.000 tot €1.250.000. De gemiddelde woningwaarde in Borgerbuurt is €460.000. Dat komt neer op circa €3.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Lennepkade 272 D zich tot de wijk Borgerbuurt?

Jacob van Lennepkade 272 D is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 123 m² in de wijk Borgerbuurt. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.621 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Lennepkade 272 D?

Jacob van Lennepkade 272 D is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Borgerbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jacob van Lennepkade 272 D vergeleken met de buurt?

Jacob van Lennepkade 272 D heeft 123 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Borgerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Lennepkade 272 D en wat betekent dat?

Jacob van Lennepkade 272 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jacob van Lennepkade 272 D?

Jacob van Lennepkade 272 D heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Borgerbuurt?

De wijk Borgerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgerbuurt?

Vanuit Jacob van Lennepkade 272 D in Borgerbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.