Bovenwoning Nassaukade 335 4 Amsterdam

Nassaukade 335 4, 1053 LV Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1883 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Nassaukade 335 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
209 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 335 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 335 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2235 Inwoners
1530 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1476 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Zuid
32% Koopwoningen
30.700 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 335 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 335 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 335 4?

De prijsindicatie voor Nassaukade 335 4 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €8.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 335 4 zich tot de wijk Da Costabuurt-Zuid?

Nassaukade 335 4 is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Da Costabuurt-Zuid. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 335 4?

Nassaukade 335 4 is een bovenwoning in Da Costabuurt-Zuid, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 335 4 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 335 4 heeft 58 m² woonoppervlakte en 209 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Da Costabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 335 4 en wat betekent dat?

Nassaukade 335 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 335 4?

Nassaukade 335 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Zuid?

De wijk Da Costabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Zuid?

Vanuit Nassaukade 335 4 in Da Costabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.