Bovenwoning (appartement) Nassaukade 177 4 Amsterdam

Nassaukade 177 4, 1053 LM Amsterdam

97 m² Bouwjaar 1904 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Nassaukade 177 4 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 177 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 177 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.48 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
2955 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2719 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Noord
31% Koopwoningen
21.812 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 177 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 177 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 177 4?

De prijsindicatie voor Nassaukade 177 4 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Noord is €604.000. Dat komt neer op circa €6.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 177 4 zich tot de wijk Da Costabuurt-Noord?

Nassaukade 177 4 is een bovenwoning (appartement) van 97 m² in de wijk Da Costabuurt-Noord. De buurt telt 2.719 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.812 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 177 4?

Nassaukade 177 4 is een bovenwoning (appartement) in Da Costabuurt-Noord, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 177 4 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 177 4 heeft 97 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Da Costabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 177 4 en wat betekent dat?

Nassaukade 177 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 177 4?

Nassaukade 177 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Noord?

De wijk Da Costabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?

Vanuit Nassaukade 177 4 in Da Costabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.