Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Inhoud
- 111 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Bilderdijkstraat 215 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bilderdijkstraat 215 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €14.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBilderdijkstraat 215 2 is een appartement van 36 m² in de wijk Da Costabuurt-Zuid. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.700 inwoners per km².
Bilderdijkstraat 215 2 is een appartement in Da Costabuurt-Zuid, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bilderdijkstraat 215 2 heeft 36 m² woonoppervlakte en 111 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Da Costabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bilderdijkstraat 215 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.65 kg/jaar.
Bilderdijkstraat 215 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Da Costabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Bilderdijkstraat 215 2 in Da Costabuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.