Tussenverdieping Jacob van Lennepstraat 64 2A Amsterdam

Jacob van Lennepstraat 64 2A, 1053 HL Amsterdam

40 m² Bouwjaar 1900 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Jacob van Lennepstraat 64 2A is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
40 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Lennepstraat 64 2A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Lennepstraat 64 2A

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
64.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.5%
CO₂-emissie
23.55 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2235 Inwoners
1530 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1476 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Zuid
32% Koopwoningen
30.700 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Lennepstraat 64 2A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob van Lennepstraat 64 2A

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Lennepstraat 64 2A?

De prijsindicatie voor Jacob van Lennepstraat 64 2A ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €12.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Lennepstraat 64 2A zich tot de wijk Da Costabuurt-Zuid?

Jacob van Lennepstraat 64 2A is een tussenverdieping van 40 m² in de wijk Da Costabuurt-Zuid. De buurt telt 1.476 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Lennepstraat 64 2A?

Jacob van Lennepstraat 64 2A is een tussenverdieping in Da Costabuurt-Zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob van Lennepstraat 64 2A vergeleken met de buurt?

Jacob van Lennepstraat 64 2A heeft 40 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Da Costabuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Lennepstraat 64 2A en wat betekent dat?

Jacob van Lennepstraat 64 2A heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Lennepstraat 64 2A?

Jacob van Lennepstraat 64 2A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Zuid?

De wijk Da Costabuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.