Bovenwoning Kinkerstraat 318 4 Amsterdam

Kinkerstraat 318 4, 1053 GD Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1898 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Kinkerstraat 318 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
148 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kinkerstraat 318 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kinkerstraat 318 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3980 Inwoners
2510 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Zuid
23% Koopwoningen
25.494 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kinkerstraat 318 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kinkerstraat 318 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kinkerstraat 318 4?

De prijsindicatie voor Kinkerstraat 318 4 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Zuid is €501.000. Dat komt neer op circa €10.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kinkerstraat 318 4 zich tot de wijk Bellamybuurt-Zuid?

Kinkerstraat 318 4 is een bovenwoning van 48 m² in de wijk Bellamybuurt-Zuid. De buurt telt 2.476 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.494 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kinkerstraat 318 4?

Kinkerstraat 318 4 is een bovenwoning in Bellamybuurt-Zuid, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kinkerstraat 318 4 vergeleken met de buurt?

Kinkerstraat 318 4 heeft 48 m² woonoppervlakte en 148 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bellamybuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kinkerstraat 318 4 en wat betekent dat?

Kinkerstraat 318 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kinkerstraat 318 4?

Kinkerstraat 318 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Zuid?

De wijk Bellamybuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?

Vanuit Kinkerstraat 318 4 in Bellamybuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.3 km.