Bovenwoning Bellamystraat 82 2 Amsterdam

Bellamystraat 82 2, 1053 BP Amsterdam

77 m² Bouwjaar 1876 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Bellamystraat 82 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1876. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1876
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bellamystraat 82 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bellamystraat 82 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3980 Inwoners
2510 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2476 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Bellamybuurt-Zuid
23% Koopwoningen
25.494 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bellamystraat 82 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bellamystraat 82 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bellamystraat 82 2?

De prijsindicatie voor Bellamystraat 82 2 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Bellamybuurt-Zuid is €501.000. Dat komt neer op circa €6.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bellamystraat 82 2 zich tot de wijk Bellamybuurt-Zuid?

Bellamystraat 82 2 is een bovenwoning van 77 m² in de wijk Bellamybuurt-Zuid. De buurt telt 2.476 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25.494 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bellamystraat 82 2?

Bellamystraat 82 2 is een bovenwoning in Bellamybuurt-Zuid, gebouwd in 1876 (150 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bellamystraat 82 2 vergeleken met de buurt?

Bellamystraat 82 2 heeft 77 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Bellamybuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bellamystraat 82 2 en wat betekent dat?

Bellamystraat 82 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bellamystraat 82 2?

Bellamystraat 82 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bellamybuurt-Zuid?

De wijk Bellamybuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bellamybuurt-Zuid?

Vanuit Bellamystraat 82 2 in Bellamybuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.3 km.