Streetview Gillis van Ledenberchstraat 2 E Amsterdam

Gillis van Ledenberchstraat 2 E, 1052 VG Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1920 Label B

Gillis van Ledenberchstraat 2 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
83 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gillis van Ledenberchstraat 2 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gillis van Ledenberchstraat 2 E

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1190 Inwoners
695 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€591.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest
34% Koopwoningen
19.090 Inwoners per km²

Locatie van Gillis van Ledenberchstraat 2 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gillis van Ledenberchstraat 2 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Gillis van Ledenberchstraat 2 E?

De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest is €591.000. Dat komt neer op circa €7.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gillis van Ledenberchstraat 2 E zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest?

Gillis van Ledenberchstraat 2 E is een appartement van 83 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gillis van Ledenberchstraat 2 E?

Gillis van Ledenberchstraat 2 E is een appartement in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gillis van Ledenberchstraat 2 E vergeleken met de buurt?

Gillis van Ledenberchstraat 2 E heeft 83 m² woonoppervlakte. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gillis van Ledenberchstraat 2 E en wat betekent dat?

Gillis van Ledenberchstraat 2 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest?

Vanuit Gillis van Ledenberchstraat 2 E in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.