Benedenwoning (appartement met open portiek) De Liefde 1 Amsterdam

De Liefde 1, 1052 MZ Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label B

De Liefde 1 is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Benedenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Liefde 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Liefde 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.42 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
2955 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2719 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Noord
31% Koopwoningen
21.812 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Liefde 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over De Liefde 1

Wat is de geschatte woningwaarde van De Liefde 1?

De prijsindicatie voor De Liefde 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Noord is €604.000. Dat komt neer op circa €6.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Liefde 1 zich tot de wijk Da Costabuurt-Noord?

De Liefde 1 is een benedenwoning (appartement met open portiek) van 87 m² in de wijk Da Costabuurt-Noord. De buurt telt 2.719 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.812 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Liefde 1?

De Liefde 1 is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Da Costabuurt-Noord, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Liefde 1 vergeleken met de buurt?

De Liefde 1 heeft 87 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Da Costabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Liefde 1 en wat betekent dat?

De Liefde 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-07-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Liefde 1?

De Liefde 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Noord?

De wijk Da Costabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?

Vanuit De Liefde 1 in Da Costabuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.