Portiekflat Tweede Hugo de Grootstraat 91 Amsterdam

Tweede Hugo de Grootstraat 91, 1052 MA Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1995 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Tweede Hugo de Grootstraat 91 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tweede Hugo de Grootstraat 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Hugo de Grootstraat 91

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.2%
CO₂-emissie
29.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1190 Inwoners
695 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€591.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest
34% Koopwoningen
19.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Hugo de Grootstraat 91

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Hugo de Grootstraat 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Hugo de Grootstraat 91?

De prijsindicatie voor Tweede Hugo de Grootstraat 91 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest is €591.000. Dat komt neer op circa €7.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Hugo de Grootstraat 91 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest?

Tweede Hugo de Grootstraat 91 is een portiekflat van 81 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Hugo de Grootstraat 91?

Tweede Hugo de Grootstraat 91 is een portiekflat in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tweede Hugo de Grootstraat 91 vergeleken met de buurt?

Tweede Hugo de Grootstraat 91 heeft 81 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Hugo de Grootstraat 91 en wat betekent dat?

Tweede Hugo de Grootstraat 91 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Hugo de Grootstraat 91?

Tweede Hugo de Grootstraat 91 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.