Bovenwoning (appartement) Hugo de Grootkade 48 3 Amsterdam

Hugo de Grootkade 48 3, 1052 LV Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1894 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hugo de Grootkade 48 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootkade 48 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootkade 48 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.33 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3185 Inwoners
2050 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2069 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost
28% Koopwoningen
28.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo de Grootkade 48 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootkade 48 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootkade 48 3?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootkade 48 3 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost is €479.000. Dat komt neer op circa €4.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootkade 48 3 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

Hugo de Grootkade 48 3 is een bovenwoning (appartement) van 98 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.069 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootkade 48 3?

Hugo de Grootkade 48 3 is een bovenwoning (appartement) in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hugo de Grootkade 48 3 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootkade 48 3 heeft 98 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootkade 48 3 en wat betekent dat?

Hugo de Grootkade 48 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootkade 48 3?

Hugo de Grootkade 48 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.