Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1917
- Woonoppervlakte
- 40 m²
Tweede Hugo de Grootstraat 82 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €591.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Hugo de Grootstraat 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest is €591.000. Dat komt neer op circa €14.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Hugo de Grootstraat 82 is een woonhuis van 40 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.090 inwoners per km².
Tweede Hugo de Grootstraat 82 is een woonhuis in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tweede Hugo de Grootstraat 82 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €591.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tweede Hugo de Grootstraat 82 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 169.77 kg/jaar.
De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €591.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Tweede Hugo de Grootstraat 82 in Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.