Bovenwoning (appartement) Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 Amsterdam

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2, 1052 LC Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1882 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met overig en pannen
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tweede Hugo de Grootstraat 12 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Hugo de Grootstraat 12 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.2%
CO₂-emissie
17.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3185 Inwoners
2050 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2069 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost
28% Koopwoningen
28.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Hugo de Grootstraat 12 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Hugo de Grootstraat 12 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Hugo de Grootstraat 12 2?

De prijsindicatie voor Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost is €479.000. Dat komt neer op circa €9.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.069 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Hugo de Grootstraat 12 2?

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 is een bovenwoning (appartement) in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 vergeleken met de buurt?

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 heeft 52 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 en wat betekent dat?

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Hugo de Grootstraat 12 2?

Tweede Hugo de Grootstraat 12 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.