Bovenwoning Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 Amsterdam

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2, 1052 LA Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1887 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tweede Hugo de Grootstraat 13 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Hugo de Grootstraat 13 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.25
CO₂-emissie
1911.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3185 Inwoners
2050 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2069 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost
28% Koopwoningen
28.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Hugo de Grootstraat 13 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Hugo de Grootstraat 13 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Hugo de Grootstraat 13 2?

De prijsindicatie voor Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost is €479.000. Dat komt neer op circa €9.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 is een bovenwoning van 53 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost. De buurt telt 2.069 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Hugo de Grootstraat 13 2?

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 is een bovenwoning in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 vergeleken met de buurt?

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 en wat betekent dat?

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1911.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Hugo de Grootstraat 13 2?

Tweede Hugo de Grootstraat 13 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.