Bovenwoning (appartement met open portiek) Frederik Hendrikstraat 21 1 Amsterdam

Frederik Hendrikstraat 21 1, 1052 HJ Amsterdam

75 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Frederik Hendrikstraat 21 1 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
173 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikstraat 21 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendrikstraat 21 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.15 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3820 Inwoners
2370 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde Frederik Hendrikbuurt-Noord
28% Koopwoningen
20.868 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik Hendrikstraat 21 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Frederik Hendrikstraat 21 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendrikstraat 21 1?

De prijsindicatie voor Frederik Hendrikstraat 21 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederik Hendrikbuurt-Noord is €511.000. Dat komt neer op circa €6.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendrikstraat 21 1 zich tot de wijk Frederik Hendrikbuurt-Noord?

Frederik Hendrikstraat 21 1 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 75 m² in de wijk Frederik Hendrikbuurt-Noord. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendrikstraat 21 1?

Frederik Hendrikstraat 21 1 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Frederik Hendrikbuurt-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frederik Hendrikstraat 21 1 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendrikstraat 21 1 heeft 75 m² woonoppervlakte en 173 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Frederik Hendrikbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendrikstraat 21 1 en wat betekent dat?

Frederik Hendrikstraat 21 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Hendrikstraat 21 1?

Frederik Hendrikstraat 21 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frederik Hendrikbuurt-Noord?

De wijk Frederik Hendrikbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.