Bovenwoning (appartement) Nassaukade 150 3 Amsterdam

Nassaukade 150 3, 1052 EJ Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1898 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Nassaukade 150 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 150 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 150 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
163.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
1278.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
240.08 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4740 Inwoners
2955 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2719 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Da Costabuurt-Noord
31% Koopwoningen
21.812 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 150 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 150 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 150 3?

De prijsindicatie voor Nassaukade 150 3 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Da Costabuurt-Noord is €604.000. Dat komt neer op circa €6.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 150 3 zich tot de wijk Da Costabuurt-Noord?

Nassaukade 150 3 is een bovenwoning (appartement) van 100 m² in de wijk Da Costabuurt-Noord. De buurt telt 2.719 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.812 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 150 3?

Nassaukade 150 3 is een bovenwoning (appartement) in Da Costabuurt-Noord, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 150 3 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 150 3 heeft 100 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Da Costabuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 150 3 en wat betekent dat?

Nassaukade 150 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-06-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 240.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 150 3?

Nassaukade 150 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Da Costabuurt-Noord?

De wijk Da Costabuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Da Costabuurt-Noord?