Bovenwoning Nassaukade 35 2 Amsterdam

Nassaukade 35 2, 1052 CK Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1901 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Nassaukade 35 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nassaukade 35 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaukade 35 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
71.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.32 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1355 Inwoners
855 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde De Wittenbuurt-Noord
22% Koopwoningen
21.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaukade 35 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nassaukade 35 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaukade 35 2?

De prijsindicatie voor Nassaukade 35 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wittenbuurt-Noord is €526.000. Dat komt neer op circa €7.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaukade 35 2 zich tot de wijk De Wittenbuurt-Noord?

Nassaukade 35 2 is een bovenwoning van 74 m² in de wijk De Wittenbuurt-Noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaukade 35 2?

Nassaukade 35 2 is een bovenwoning in De Wittenbuurt-Noord, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaukade 35 2 vergeleken met de buurt?

Nassaukade 35 2 heeft 74 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Wittenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaukade 35 2 en wat betekent dat?

Nassaukade 35 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaukade 35 2?

Nassaukade 35 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Wittenbuurt-Noord?

De wijk De Wittenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wittenbuurt-Noord?

Vanuit Nassaukade 35 2 in De Wittenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.