Tussenverdieping (appartement) Eerste Nassaustraat 24 1 Amsterdam

Eerste Nassaustraat 24 1, 1052 BH Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1882 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Eerste Nassaustraat 24 1 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
172 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Nassaustraat 24 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Nassaustraat 24 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.89 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1355 Inwoners
855 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde De Wittenbuurt-Noord
22% Koopwoningen
21.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Nassaustraat 24 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Nassaustraat 24 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Nassaustraat 24 1?

De prijsindicatie voor Eerste Nassaustraat 24 1 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wittenbuurt-Noord is €526.000. Dat komt neer op circa €10.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Nassaustraat 24 1 zich tot de wijk De Wittenbuurt-Noord?

Eerste Nassaustraat 24 1 is een tussenverdieping (appartement) van 49 m² in de wijk De Wittenbuurt-Noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Nassaustraat 24 1?

Eerste Nassaustraat 24 1 is een tussenverdieping (appartement) in De Wittenbuurt-Noord, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Nassaustraat 24 1 vergeleken met de buurt?

Eerste Nassaustraat 24 1 heeft 49 m² woonoppervlakte en 172 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Wittenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Nassaustraat 24 1 en wat betekent dat?

Eerste Nassaustraat 24 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Nassaustraat 24 1?

Eerste Nassaustraat 24 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Wittenbuurt-Noord?

De wijk De Wittenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.