Streetview Eerste Nassaustraat 6 1 Amsterdam

Eerste Nassaustraat 6 1, 1052 BG Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Eerste Nassaustraat 6 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
173 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Eerste Nassaustraat 6 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Nassaustraat 6 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.65
CO₂-emissie
2540.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1355 Inwoners
855 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde De Wittenbuurt-Noord
22% Koopwoningen
21.309 Inwoners per km²

Locatie van Eerste Nassaustraat 6 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Nassaustraat 6 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Nassaustraat 6 1?

De gemiddelde woningwaarde in De Wittenbuurt-Noord is €526.000. Dat komt neer op circa €9.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Nassaustraat 6 1 zich tot de wijk De Wittenbuurt-Noord?

Eerste Nassaustraat 6 1 is een appartement van 54 m² in de wijk De Wittenbuurt-Noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Nassaustraat 6 1?

Eerste Nassaustraat 6 1 is een appartement in De Wittenbuurt-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Nassaustraat 6 1 vergeleken met de buurt?

Eerste Nassaustraat 6 1 heeft 54 m² woonoppervlakte en 173 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Wittenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Nassaustraat 6 1 en wat betekent dat?

Eerste Nassaustraat 6 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2540.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Nassaustraat 6 1?

Eerste Nassaustraat 6 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Wittenbuurt-Noord?

De wijk De Wittenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wittenbuurt-Noord?