Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1947
- Woonoppervlakte
- 53 m²
Nassauplein 44 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassauplein 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Wittenbuurt-Noord is €526.000. Dat komt neer op circa €9.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassauplein 44 is een appartement van 53 m² in de wijk De Wittenbuurt-Noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.309 inwoners per km².
Nassauplein 44 is een appartement in De Wittenbuurt-Noord, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nassauplein 44 heeft 53 m² woonoppervlakte. In De Wittenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Wittenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Nassauplein 44 in De Wittenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassauplein 44: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij De Wittenbuurt-Noord: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Nassauplein 44 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Wittenbuurt-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1947, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.