Bovenwoning (appartement) Van Beuningenstraat 207 3 Amsterdam

Van Beuningenstraat 207 3, 1051 XR Amsterdam

76 m² Bouwjaar 1912 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Van Beuningenstraat 207 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
267 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Beuningenstraat 207 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Beuningenstraat 207 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.21 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2785 Inwoners
1815 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1776 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Westerstaatsman
36% Koopwoningen
28.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Beuningenstraat 207 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Beuningenstraat 207 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Beuningenstraat 207 3?

De prijsindicatie voor Van Beuningenstraat 207 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstaatsman is €458.000. Dat komt neer op circa €6.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Beuningenstraat 207 3 zich tot de wijk Westerstaatsman?

Van Beuningenstraat 207 3 is een bovenwoning (appartement) van 76 m² in de wijk Westerstaatsman. De buurt telt 1.776 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Beuningenstraat 207 3?

Van Beuningenstraat 207 3 is een bovenwoning (appartement) in Westerstaatsman, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Beuningenstraat 207 3 vergeleken met de buurt?

Van Beuningenstraat 207 3 heeft 76 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Westerstaatsman ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Beuningenstraat 207 3 en wat betekent dat?

Van Beuningenstraat 207 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Beuningenstraat 207 3?

Van Beuningenstraat 207 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westerstaatsman?

De wijk Westerstaatsman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.