Tussenverdieping Van der Palmkade 212 Amsterdam

Van der Palmkade 212, 1051 RL Amsterdam

124 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Van der Palmkade 212 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van der Palmkade 212

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Palmkade 212

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
62.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.06 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Palmkade 212

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van der Palmkade 212

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Palmkade 212?

De prijsindicatie voor Van der Palmkade 212 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €4.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Palmkade 212 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Van der Palmkade 212 is een tussenverdieping van 124 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Palmkade 212?

Van der Palmkade 212 is een tussenverdieping in Buyskade e.o., gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van der Palmkade 212 vergeleken met de buurt?

Van der Palmkade 212 heeft 124 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Palmkade 212 en wat betekent dat?

Van der Palmkade 212 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Palmkade 212?

Van der Palmkade 212 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buyskade e.o.?

Vanuit Van der Palmkade 212 in Buyskade e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.