Maisonnette (dubbel bovenhuis) Waterkersweg 270 Amsterdam

Waterkersweg 270, 1051 PJ Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Waterkersweg 270 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
255 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waterkersweg 270

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterkersweg 270

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1235 Inwoners
610 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
602 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde GWL-terrein
47% Koopwoningen
19.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterkersweg 270

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Waterkersweg 270

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterkersweg 270?

De prijsindicatie voor Waterkersweg 270 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in GWL-terrein is €602.000. Dat komt neer op circa €7.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterkersweg 270 zich tot de wijk GWL-terrein?

Waterkersweg 270 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 81 m² in de wijk GWL-terrein. De buurt telt 602 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterkersweg 270?

Waterkersweg 270 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in GWL-terrein, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waterkersweg 270 vergeleken met de buurt?

Waterkersweg 270 heeft 81 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In GWL-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterkersweg 270 en wat betekent dat?

Waterkersweg 270 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterkersweg 270?

Waterkersweg 270 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in GWL-terrein?

De wijk GWL-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij GWL-terrein?

Vanuit Waterkersweg 270 in GWL-terrein bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.