Bovenwoning Haarlemmerweg 259 C Amsterdam

Haarlemmerweg 259 C, 1051 NV Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Haarlemmerweg 259 C is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 259 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 259 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1235 Inwoners
610 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
602 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde GWL-terrein
47% Koopwoningen
19.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerweg 259 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 259 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 259 C?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 259 C ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in GWL-terrein is €602.000. Dat komt neer op circa €7.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 259 C zich tot de wijk GWL-terrein?

Haarlemmerweg 259 C is een bovenwoning van 80 m² in de wijk GWL-terrein. De buurt telt 602 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 259 C?

Haarlemmerweg 259 C is een bovenwoning in GWL-terrein, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Haarlemmerweg 259 C vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 259 C heeft 80 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In GWL-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 259 C en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 259 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 259 C?

Haarlemmerweg 259 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in GWL-terrein?

De wijk GWL-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij GWL-terrein?

Vanuit Haarlemmerweg 259 C in GWL-terrein bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.