Bovenwoning Marcantilaan 335 Amsterdam

Marcantilaan 335, 1051 NH Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1985 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Marcantilaan 335 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Marcantilaan 335

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marcantilaan 335

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.6 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1030 Inwoners
605 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
631 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Marcanti
28% Koopwoningen
17.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marcantilaan 335

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marcantilaan 335

Wat is de geschatte woningwaarde van Marcantilaan 335?

De prijsindicatie voor Marcantilaan 335 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Marcanti is €498.000. Dat komt neer op circa €7.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marcantilaan 335 zich tot de wijk Marcanti?

Marcantilaan 335 is een bovenwoning van 65 m² in de wijk Marcanti. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marcantilaan 335?

Marcantilaan 335 is een bovenwoning in Marcanti, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marcantilaan 335 vergeleken met de buurt?

Marcantilaan 335 heeft 65 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Marcanti ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marcantilaan 335 en wat betekent dat?

Marcantilaan 335 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marcantilaan 335?

Marcantilaan 335 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Marcanti?

De wijk Marcanti in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marcanti?

Vanuit Marcantilaan 335 in Marcanti bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.