Streetview Haarlemmerweg 299 E Amsterdam

Haarlemmerweg 299 E, 1051 LG Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Haarlemmerweg 299 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 299 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 299 E

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1235 Inwoners
610 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
602 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde GWL-terrein
47% Koopwoningen
19.368 Inwoners per km²

Locatie van Haarlemmerweg 299 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 299 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 299 E?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 299 E ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in GWL-terrein is €602.000. Dat komt neer op circa €7.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 299 E zich tot de wijk GWL-terrein?

Haarlemmerweg 299 E is een appartement van 83 m² in de wijk GWL-terrein. De buurt telt 602 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 299 E?

Haarlemmerweg 299 E is een appartement in GWL-terrein, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Haarlemmerweg 299 E vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 299 E heeft 83 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In GWL-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 299 E en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 299 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 299 E?

Haarlemmerweg 299 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in GWL-terrein?

De wijk GWL-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij GWL-terrein?

Vanuit Haarlemmerweg 299 E in GWL-terrein bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.