Tussenverdieping Haarlemmerweg 213 2 Amsterdam

Haarlemmerweg 213 2, 1051 LE Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1901 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Haarlemmerweg 213 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
187 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 213 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 213 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2785 Inwoners
1815 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1776 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Westerstaatsman
36% Koopwoningen
28.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerweg 213 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 213 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 213 2?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 213 2 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerstaatsman is €458.000. Dat komt neer op circa €8.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 213 2 zich tot de wijk Westerstaatsman?

Haarlemmerweg 213 2 is een tussenverdieping van 55 m² in de wijk Westerstaatsman. De buurt telt 1.776 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 213 2?

Haarlemmerweg 213 2 is een tussenverdieping in Westerstaatsman, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmerweg 213 2 vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 213 2 heeft 55 m² woonoppervlakte en 187 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Westerstaatsman ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 213 2 en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 213 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 213 2?

Haarlemmerweg 213 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westerstaatsman?

De wijk Westerstaatsman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerstaatsman?

Vanuit Haarlemmerweg 213 2 in Westerstaatsman bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.