Bovenwoning Haarlemmerweg 169 3 Amsterdam

Haarlemmerweg 169 3, 1051 LA Amsterdam

109 m² Bouwjaar 1904 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Haarlemmerweg 169 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
109 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 169 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 169 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.52 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3635 Inwoners
2305 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2331 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Fannius Scholtenbuurt
29% Koopwoningen
35.045 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerweg 169 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 169 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 169 3?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 169 3 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Fannius Scholtenbuurt is €446.000. Dat komt neer op circa €4.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 169 3 zich tot de wijk Fannius Scholtenbuurt?

Haarlemmerweg 169 3 is een bovenwoning van 109 m² in de wijk Fannius Scholtenbuurt. De buurt telt 2.331 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 169 3?

Haarlemmerweg 169 3 is een bovenwoning in Fannius Scholtenbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarlemmerweg 169 3 vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 169 3 heeft 109 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Fannius Scholtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 169 3 en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 169 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 169 3?

Haarlemmerweg 169 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Fannius Scholtenbuurt?

De wijk Fannius Scholtenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fannius Scholtenbuurt?