Bovenwoning (appartement) Haarlemmerweg 63 B Amsterdam

Haarlemmerweg 63 B, 1051 KR Amsterdam

69 m² Bouwjaar 1983 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Haarlemmerweg 63 B is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 63 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 63 B

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1195 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-Noordoost
20% Koopwoningen
20.258 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerweg 63 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 63 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 63 B?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 63 B ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Noordoost is €443.000. Dat komt neer op circa €6.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 63 B zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-Noordoost?

Haarlemmerweg 63 B is een bovenwoning (appartement) van 69 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Noordoost. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 63 B?

Haarlemmerweg 63 B is een bovenwoning (appartement) in Staatsliedenbuurt-Noordoost, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haarlemmerweg 63 B vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 63 B heeft 69 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 63 B en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 63 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 63 B?

Haarlemmerweg 63 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-Noordoost?

De wijk Staatsliedenbuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-Noordoost?

Vanuit Haarlemmerweg 63 B in Staatsliedenbuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.