Bovenwoning (appartement) Visseringstraat 5 2 Amsterdam

Visseringstraat 5 2, 1051 KG Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1916 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Visseringstraat 5 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
111 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Visseringstraat 5 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Visseringstraat 5 2

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Visseringstraat 5 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Visseringstraat 5 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Visseringstraat 5 2?

De prijsindicatie voor Visseringstraat 5 2 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €16.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Visseringstraat 5 2 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Visseringstraat 5 2 is een bovenwoning (appartement) van 34 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Visseringstraat 5 2?

Visseringstraat 5 2 is een bovenwoning (appartement) in Buyskade e.o., gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Visseringstraat 5 2 vergeleken met de buurt?

Visseringstraat 5 2 heeft 34 m² woonoppervlakte en 111 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Visseringstraat 5 2 en wat betekent dat?

Visseringstraat 5 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-08-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Visseringstraat 5 2?

Visseringstraat 5 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buyskade e.o.?

Vanuit Visseringstraat 5 2 in Buyskade e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.