Bovenwoning Van Bossestraat 76 2 Amsterdam

Van Bossestraat 76 2, 1051 KB Amsterdam

41 m² Bouwjaar 1924 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Van Bossestraat 76 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
128 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Bossestraat 76 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bossestraat 76 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
147.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Bossestraat 76 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Bossestraat 76 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bossestraat 76 2?

De prijsindicatie voor Van Bossestraat 76 2 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €13.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bossestraat 76 2 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Van Bossestraat 76 2 is een bovenwoning van 41 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bossestraat 76 2?

Van Bossestraat 76 2 is een bovenwoning in Buyskade e.o., gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Bossestraat 76 2 vergeleken met de buurt?

Van Bossestraat 76 2 heeft 41 m² woonoppervlakte en 128 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bossestraat 76 2 en wat betekent dat?

Van Bossestraat 76 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Bossestraat 76 2?

Van Bossestraat 76 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buyskade e.o.?

Vanuit Van Bossestraat 76 2 in Buyskade e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.