Bovenwoning (appartement) Donker Curtiusstraat 18 3 Amsterdam

Donker Curtiusstraat 18 3, 1051 JP Amsterdam

128 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Donker Curtiusstraat 18 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€905.000 tot €1.005.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Donker Curtiusstraat 18 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Donker Curtiusstraat 18 3

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Donker Curtiusstraat 18 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Donker Curtiusstraat 18 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Donker Curtiusstraat 18 3?

De prijsindicatie voor Donker Curtiusstraat 18 3 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €4.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donker Curtiusstraat 18 3 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Donker Curtiusstraat 18 3 is een bovenwoning (appartement) van 128 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donker Curtiusstraat 18 3?

Donker Curtiusstraat 18 3 is een bovenwoning (appartement) in Buyskade e.o., gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Donker Curtiusstraat 18 3 vergeleken met de buurt?

Donker Curtiusstraat 18 3 heeft 128 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Donker Curtiusstraat 18 3 en wat betekent dat?

Donker Curtiusstraat 18 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Donker Curtiusstraat 18 3?

Donker Curtiusstraat 18 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buyskade e.o.?