Bovenwoning Eerste Keucheniusstraat 13 2 Amsterdam

Eerste Keucheniusstraat 13 2, 1051 HN Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Eerste Keucheniusstraat 13 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Eerste Keucheniusstraat 13 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Keucheniusstraat 13 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.73 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Keucheniusstraat 13 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Keucheniusstraat 13 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Keucheniusstraat 13 2?

De prijsindicatie voor Eerste Keucheniusstraat 13 2 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €12.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Keucheniusstraat 13 2 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Eerste Keucheniusstraat 13 2 is een bovenwoning van 45 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Keucheniusstraat 13 2?

Eerste Keucheniusstraat 13 2 is een bovenwoning in Buyskade e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Keucheniusstraat 13 2 vergeleken met de buurt?

Eerste Keucheniusstraat 13 2 heeft 45 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Keucheniusstraat 13 2 en wat betekent dat?

Eerste Keucheniusstraat 13 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Keucheniusstraat 13 2?

Eerste Keucheniusstraat 13 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.