Streetview Van Hallstraat 101 3 Amsterdam

Van Hallstraat 101 3, 1051 HA Amsterdam

40 m² Bouwjaar 1925 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Van Hallstraat 101 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
90 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Hallstraat 101 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hallstraat 101 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.28
CO₂-emissie
2311.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3190 Inwoners
1870 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Buyskade e.o.
30% Koopwoningen
28.245 Inwoners per km²

Locatie van Van Hallstraat 101 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Hallstraat 101 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hallstraat 101 3?

De gemiddelde woningwaarde in Buyskade e.o. is €547.000. Dat komt neer op circa €13.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hallstraat 101 3 zich tot de wijk Buyskade e.o.?

Van Hallstraat 101 3 is een appartement van 40 m² in de wijk Buyskade e.o.. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hallstraat 101 3?

Van Hallstraat 101 3 is een appartement in Buyskade e.o., gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hallstraat 101 3 vergeleken met de buurt?

Van Hallstraat 101 3 heeft 40 m² woonoppervlakte en 90 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buyskade e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hallstraat 101 3 en wat betekent dat?

Van Hallstraat 101 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2311.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Hallstraat 101 3?

Van Hallstraat 101 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buyskade e.o.?

De wijk Buyskade e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buyskade e.o.?

Vanuit Van Hallstraat 101 3 in Buyskade e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.